čtvrtek 9. listopadu 2017

Inspirativní setkání: Dílna čtení s iPadem, Digitální portfólio SeeSawInspirativní setkání: Dílna čtení s iPadem, Digitální portfólio SeeSaw

Včera v naší škole proběhlo první podzimní inspirativní setkání v rámci Google Education Group - My jsme Ludgeřovice, na kterém jsme předávali své zkušenosti s využiváním technologií ve výuce učitelům z Moravskoslezského kraje.  
Na úvod akce vystoupil ředitel školy Mgr. Karel Moric a po přivitání všech účastníků představil GEG České republiky a GEG My jsme Ludgeřovice. Následovala první čast, ve které jsme se věnovali Dílně čtení s iPadem. Druhá část byla zaměřena na Digitální portfólio žáků SeeSaw. Akce se nám díky mnoha dotazům ze strany účastníků protáhla až do pozdních odpoledních hodin, ale účastníci odcházeli s mnoha novými poznatky velmi spokojeni. Akce se zúčastnilo celkem 26 učitelů a měla výbornou inspirativmní atmosféru, kterou doplnilo výborné občerstvení z naší školní jídelny :-). Děkujeme p.učitelkám Mgr.Aleně Rajnochové a Mgr.Janě Grzychové za reprezentaci naší školy.
Pros & Cons
  • organizace
  • téma, vystoupování a ukázka
  • pohodová atmosféra a i následná dizkuze po akce
  • neposlali jsme remider email před konámí akce
  • z akce máme jen foto

Žádné komentáře:

Okomentovat